Новини проекту
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 3 людини

Правила внутрішнього розпорядку

Дата: 5 січня 2022 о 12:16, Оновлено 5 січня 2022 о 12:45

ЗАГАЛЬНІ ПРАВИЛА

  1. Учні приходять до школи за 10 - 15 хв. до початку занять, вітаються з персоналом, вчителями та іншими дорослими.
  2. Приходити до школи необхідно в чистому, випрасуваному одязі  та  взутті, з охайною зачіскою.
  3. Перед входом до школи учень повинен витерти взуття, у гардеробі зняти верхній одяг, не поспішаючи, іти на той поверх, де знаходиться його клас.
  4. Усі школярі зобов'язані берегти шкільне майно, зелені насадження на території школи, бережливо поводитися зі своїми речами та речами товаришів.
  5. Учні школи зобов'язані дбайливо ставитися до роботи технічного персоналу школи, зберігати чистоту й порядок у туалетних кімнатах, коридорах, виконувати санітарно-гігієнічні правила.
  6. У разі навмисного пошкодження шкільного майна батьки учня зобов'язані відшкодувати матеріальні збитки.
  7. Користування мобільними телефонами під час проведення уроку суворо забороняється. Телефон повинен бути вимкнений або у беззвучному режимі. При неодноразовому порушенні цієї вимоги телефон забирається і передається батькам учня у той же день.
  8. Учням заборонено без дозволу заходити до учительської та інших кабінетів школи, де працюють вчителі, адміністрація школи.
  9. Суворо забороняється тютюнопаління в школі та на її території.
  10. Учням заборонено приносити до школи не потрібні для занять речі.
  11. Учні організовано згідно графіку харчуються в шкільній їдальні в присутності класних керівників та чергового вчителя.
  12. Не дозволяється без дозволу вчителя залишати приміщення та територію школи в урочний час. У випадку пропуску занять учень повинен надати класному керівникові довідку від лікаря або записку від батьків стосовно причини відсутності на заняттях. Пропускати заняття без поважної причини не дозволяється.

ПОВЕДІНКА УЧНІВ НА УРОКАХ

  1. До приходу вчителя учні готують все необхідне до уроку. Підручник, щоденник, зошити мають бути акуратно покладені на парті.
  2. Підручники школяра мають бути акуратно обгорнуті. У них не можна загинати, виривати сторінки, робити підкреслення та ін. Псування, втрата підручника відшкодовується згідно з нормативними документами.
  3. Зошити учні ведуть чисто, охайно, у відповідності з вимогами орфографічного  режиму, підписи  мають відповідати встановленим зразкам.
  4. Після дзвоника учень школи займає своє місце в класі, готує необхідні для уроку речі. Неприпустимим є очікування вчителя біля дверей, у коридорі.
  5. Після того, як вчитель зайшов у клас, входити забороняється. Учні, які запізнилися на урок, допускаються в клас лише з дозволу вчителя.
  6. Директора, заступника директора, учителя учні зустрічають вставанням.
  7. Запізнення учнів на заняття фіксуються у журналі  щоденного контролю та у щоденнику учня.
  8. За кожним учнем класу на заняттях закріплюється постійне робоче місце. Учень має право пересідати на інше тільки з дозволу вчителя або класного керівника.
  9. Під час уроку учневі необхідно дотримуватися дисципліни й порядку, не залишати після себе сміття, папір на столах, підлозі.
  10. Не дозволяється виходити з кабінету під час занять без дозволу вчителя.
  11. Учні, які бажають відповісти на запитання, поставлене вчителем, або звернутися до вчителя з запитанням, повинні підняти руку, поставивши ї  ліктем на парту.
  12. Після відповіді на питання вчителя учень обов’язково подає щоденник для виставлення оцінки.
  13. Після закінчення заняття учні встають після слів учителя «Урок закінчено». Виходити з класу слід спокійно, тільки з дозволу вчителя.
  14. У разі порушення дисципліни учнем школи класний керівник інформує його батьків. Неодноразове порушення учнем дисципліни тягне за собою виклик до школи батьків та впровадження проти батьків відповідних дій, встановлених законодавством.   
  15. На уроки фізкультури учні з'являються у спортивній формі відповідно до сезону. Для переодягання у спортивному залі функціонують роздягальні.
  16. На уроках трудового навчання учні повинні бути у спецодязі ( косинка, фартух).
  17. Учням школи не дозволяється покидати самовільно школу до закінчення навчальних занять, це розглядається як порушення дисципліни.
  18. У разі погіршення стану здоров'я, виникнення непередбачених обставин учень може залишити навчальний заклад лише з відома класного керівника та у супроводі батьків (осіб, які їх замінюють) або за їх згодою.
  19. Спілкування зі старшими, однолітками має бути виваженим, привітним і доброзичливим. Учень не повинен допускати принизливі й образливі вислови, вживати ненормовану лексику та ін.
  20. Зі школи учні виходять спокійно, дотримуючись порядку.
  21. Після закінчення занять та позаурочних заходів учні не мають права знаходитись у приміщенні школи без нагляду педагогічних працівників. 

ПОВЕДІНКА УЧНІВ ПІД ЧАС ПЕРЕРВ

  1. Під час перерв учень зобов’язаний: навести лад на власному робочому місці, вийти з класу, якщо попросить учитель, дотримуватися вимог учителя.
  2. Під час перерви учні (за необхідності) переходять з одного навчального кабінету в інший спокійно, без метушні й галасу.
  3.  Особливо уважними треба бути учням під час руху сходами. При пересуванні слід триматися правого боку. Учням забороняється бігати сходами, штовхати одне одного.
  4. Під  час перерв учням забороняється штовхати один одного, кидатися предметами та застосовувати фізичну силу, створювати конфліктні ситуації, використовувати непристойні вирази і жести.
  5. Заборонено під час руху коридорами вживати їжу, напої, штовхатися, розмахувати руками, галасувати. Вживання їжі учнями дозволяється тільки у шкільній їдальні.
  6. Під час перерв забороняється виходити зі школи без дозволу класного керівника чи чергового адміністратора.
  7. Категорично забороняється самовільно відчиняти вікна, сидіти на підвіконнях.

До дзвоника на наступний урок учень має підготувати все необхідне приладдя для організованого початку уроку (підручник, зошит, щоденник, ручки, олівці і таке інше).

ПЕРЕЛІК ПОРУШЕННЯ ДИСЦИПЛІНИ УЧНЯМИ

  1. Запізнення на уроки.
  2. Пропуски уроків без підтверджуючих документів (довідка).
  3. Порушення дисципліни на уроках та на перервах.
  4. Відсутність шкільного приладдя.
  5. Моральний тиск, принижуючий  людську гідність.
  6. Застосування фізичної сили в вирішенні відносин.
  7. Пошкодження шкільного майна та особистих речей учасників
    навчально-виховного процесу.
  8. Користування під час уроків  мобільним телефоном.
  9.  Порушення   правил   безпеки, а   саме   принесення   до   школи вибухових   пристроїв, колючих   та   ріжучих   предметів, хімічних речовин, газових балончиків та інше.
  10. Крадіжка, самосуд.
  11. Приведення до школи сторонніх осіб.

В разі невиконання перелічених  зобов'язань та вимог Педагогічна рада має право звертатися до відділу кримінальної міліції, комісії у справах неповнолітніх з проханням адміністративного впливу на батьків (осіб, які їх замінюють) у разі не вирішення проблем відносно їх дітей, на яких права школи, коригуючи їх соціальну поведінку, не є достатніми.

Учні-порушники Правил поведінки підлягають внутрішкільному обліку як група ризику. Адміністрація в даному випадку сповіщає райвідділ УВС про наявність таких.

Учні, які не піддаються педагогічному впливу, не мають змін в соціальній поведінці за допомогою шкільного психолога, можуть за поданням адміністрації школи бути поставлені на облік в комісії у справах неповнолітніх та у відділ кримінальної поліції.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.